Dřevěné pergoly

Postaráme se o kompletní dodávku a montáž dřevěné pergoly i zastřešeného garážového stání, a to včetně všech souvisejících stavebních prací a povrchové úpravy dřeva. Pergoly a garážová stání vyrábíme ze sušených smrkových hoblovaných KVH hranolů různých rozměrů. Tyto konstrukční prvky mají minimální vlhkost a jsou opatřeny ochrannou vrstvou proti vnějším vlivům.
Nátěry dřevěné pergoly nebo konstrukce garážového stání se provádí:
- impregnačním ochranným olejem DELTA Hydrostop 9.04, který chrání konstrukci proti vodě, dřevokazným houbám a změně vzhledu
- pigmentovanou transparentní lazurou na dřevo DELTA Active 5.11

Dřevěné pergoly

Posezení pod dřevěnou pergolou by mělo být součástí každého rodinného domu. Je to nezbytná oáza klidu, kde můžete od jara do podzimu nerušeně odpočívat chráněni před případným deštěm nebo ostrým sluncem. Dřevěné pergoly jsou navíc velmi estetickým prvkem přírodního vzhledu, který dokonale zapadne téměř do jakéhokoli exteriéru stavby.

Naši spolehliví pracovníci se postarají o kompletní dodávku dřevěné pergoly vyrobené přesně podle vašich požadavků a přání. Samozřejmostí je i ochranný nátěr dřevěné pergoly, který se postará o prodloužení její životnosti.

Dřevěné pergoly jsou oblíbené i díky tomu, že je můžete nechat obrůst popínavými rostlinami a vytvořit si tak dokonalé soukromí i tam, kde vám tzv. sousedé vidí až do talíře.

Dřevěná garážová stání

Garážové stání s dřevěnou konstrukcí může plynule navazovat na stavbu, ale je možné jej vystavět i jako samostatný prvek. Pro zastřešení dřevěné konstrukce garážového stání se často používají polykarbonátové desky, palubky nebo šindel.

Garážová stání pro automobily všech rozměrů navrhujeme tak, aby byla zajištěna dokonalá ochrana vozidla i před extrémní nepřízní počasí.

Máte-li zájem o vystavění dřevěné pergoly nebo potřebujete svému vozidlu zajistit bezpečné garážové stání, obraťte se na naše profesionály, kteří vyjdou vstříc vašim požadavkům, navrhnou a zrealizují vše k vaší spokojenosti.

Dřevěné pergoly a garážová stání vyrábíme nejenom v Hradci Králové a Praze, ale i v dalších městech.

Dveře do pergoly

Potřebujete vyřešit uzavření vchodu do pergoly?
Vyrábíme kvalitní posuvné dveře z masivu, které vyhoví  nejnáročnějším zákazníkům.