Dřevěné ploty

Nabízíme vám široký výběr dřevěných plotů, jejichž funkcí je nejen ohraničit váš pozemek a chránit ho před zvědavými pohledy, ale také celkově dotvořit vzhled celého objektu. Pro dřevěné ploty používáme kvalitní dřevo i povrchové úpravy, díky nimž vám dřevěný plot bude dlouho a dobře sloužit.

Stavba dřevěného plotu na klíč se zárukou kvality

Vyrobíme, dodáme a postavíme vám dřevěný plot na klíč, tedy od návrhu dle Vašich požadavků, zaměření a samotné realizace výplní. Zajistíme také drobné zámečnické práce - ocelové sloupky, branky, vrata.

Dřevěný plot samozřejmě ošetříme vysoce odolným nátěrem, který se postará o dlouhou životnost a zachování vlastností dřeva, a aplikujeme také povrchovou úpravu dle Vašeho přání. Kvalitní nátěry budou dřevěný plot chránit za každého počasí a v každém ročním období před povětrnostními vlivy.

Máte-li už dřevěný plot nějaký čas na pozemku a chcete mu dát novou „tvář", i tehdy Vám pomůžeme. Provádíme totiž také renovace dřevěných plotů, od odstranění starého nátěru a aplikace nových, až po výměnu jednotlivých částí dřevěného plotu. Pro tyto případy doporučujeme období duben – září, kdy je pro tyto účely optimální počasí.

Dřevěný plot jako designový doplněk vašeho pozemku

Dřevěné ploty mohou mít nepřeberné množství povrchových úprav, a tak se jejich vzhled přizpůsobí jakémukoli charakteru stavby či pozemku. Každý dřevěný plot může být originální nejen barvou a strukturou, ale i velikostí a tvarem latí či planěk, kováním, i nejrůznějšími praktickými a dekorativními doplňky.

Uvažujete o možnosti pořídit si kvalitní dřevěný plot? Neváhejte se na nás obrátit a my vám vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku dle vašich individuálních požadavků.

Dřevěné ploty realizujeme nejen v těchto městech: Hradec Králové, Praha, Pardubice

Repliky historických plotů

Na základě poptávky zákazníků, jsme zařadili do naší zakázkové výroby také repliky historických plotů, někdy také nazývané "hanspaulské ploty", které se hodí jak k prvorepublikovým vilám nejen v Praze, tak k moderním domům.
Tyto designově zajímavé ploty vyrábíme hlavně z velmi trvanlivých dřevin, jako jsou modřín a sibiřský modřín.
Tyto ploty díky tomu vydrží mnohem déle, než ploty vyrobené např. ze smrku.

Fotografie